Dikkat ediniz; Son zamanlar da huzursuzsunuz, mutsuzsunuz, üzeriniz de bir ağırlık var, hiçbirşey yapmak istemiyorsunuz, arkadaşlarınızla bile görüşmek istemiyorsunuz, evinize kimseyi misafir etmek istemiyorsunuz, içinize kapanmaya başladınız, yediğiniz yemek bile tat vermemeye başladı ve medya da haberler de ne derlerse ona inanıyorsunuz, sürekli, corona, taciz, tecavüz, terör, kaza ve ekonomi haberleri sonra bilinçaltınıza bir korku yerlesiyor, bunun farkındamısınız, değilmisiniz bilmiyorum, ara ara baş ağrılarınız oluyor, hatta heran kapıya polis, jandarma, doktor, hemsire gelecek stresi de vardır belki, neden mi?

Çünkü; SORGULAMIYORSUNUZ, KORKUYORSUNUZ!

Hani bir Türk, Dünya'ya bedeldi? Hani Ne mutlu, Türk'üm, diyorduk, hani Atam izindeydik? KÜRESEL ISINMA diye birşey yok, KÜRESELCİLER var.

DECCALİYET sistemi, asırlardır bu Dünya ve Türkiye üzerin de oyun oynuyor, son zamanlar da yeni Dünya düzeni adı altın da, insan neslini azaltma projelerini hayata geçirdiler.

Yakında 5G hizmete girecek, 6G de belki biz olacağız..

Biz, her zengine her okumuş ve rant için bu Dünyayı satan sözde bilimcilere inanıyoruz. Kendimiz araştırmıyoruz, sorgulayıp, analiz yapmıyoruz, hersey hazır ayağımıza gelsin istiyoruz ve kaybediyoruz, dostlarım.

Toparlanın birlik ve beraberlik içerisinde Ülkemizi, Devletimizi siyasetçilerimizi, idarecilerimizi rencide etmeden uyaralım.

Biz nasıl bir zihniyetteysek, idarecilerimiz de bizim gibi olur, çünkü onları doğuran, besleyip büyüten, ilk adımlarından itibaren hayatı onlara öğreten biz anneler ve babalarız, onlar eğer bir yanlışın içindeyseler uyandıralım tabi önce biz uyanalım, kavgasız, gürültüsüz bir şekilde birlik olalım..

Türkiye var olacak, Türk insanı özüne dönecek ama hepbirlikte Devletimizle el ele vererek, biz bu yanliştan geri dönebiliriz.. HES kodu nedir? Hayat kaç metre kareye sığar? Çok ürkütücü ve soğuk bir söz olarak gelmiyor mu, size? Bu kelimeyi her duyduğum da, mideme kıramplar giriyor.

Hepimizin villaları, villa önünde geniş bahçeleri yok ki?

Öyle bile olsa, kaç ay, kaç yıl, sığar?

Bu Dünya bizim, bu doğa, bu hayat bizim, niçin köle gibi davranıp, efendiler bulup onlara tabi oluyoruz?

Bizler köle değil, değerli varlıklarız ve bizim bu Dünya da seçtiklerimiz, bize destek olmak içindir, Allah'tan başka kimse bizim sahibimiz olamaz..

Biz Allah'ın en değerli varlıklarıyız, bütün mahlukat insana hizmet ederken biz niye efendiler bulup onlara hizmet edip, tabi oluyoruz?

Yiyeceklerle DNA' mızı bozmaya çalışıyorlar neden diye hiç düşündünüz mü?

ÇÜNKÜ İNSAN iyi beslendiğinde kendi, kendini yenileyebiliyor, tıpkı kertenkelenin kopan kuyruğunun yerine yeni kuyruk oluştuğu gibi..

Biz aciz değiliz! Bizler enerji varlıklarız, pozetif düşünerek, kendi kendimizi tedavi edebiliriz. 21. yüzyıl da sözde bilimcilerin ve sözde bilimlerinin bile aklının ermeyeceği mucize varlıklarız. Onlar bunun farkında ve aslında bizden korkuyorlar, güçlenmemizi istemiyorlar, bu sebepten dolayı yiyeceklerimizin genetiğini bozuyorlar ve nefes alma özgürlüğümüzü kısıtlıyorlar!

Dünya'nın birçok yerinde boşuna mı orman yangınları oldu ve niçin havadan kimyasallar atıyorlar, niçin diş macunlarına kadar floroid maddesi koyuyorlar... v.b.. birçok durumlar?

"HDG" Kod'u olsun artık, hayat doğa da güzel..

Doğamızı koruyalım, sokağa, ormana çöp, şişe atmayalım.

Ormanlarımızın alanlarını çoğaltalım, ağaç dikelim, nefes alma özgürlüğümüzü sınırlandırmayalım.

Şimdi bir NEFES çekelim ve özümüze dönelim✌